croatia griesheim
Elemin Bihorčić i Saša Mlakić(plavi dres) izvode slobodan uarac

VISOKA POBJEDA: Croatia Griesheim nanijela težak poraz FTG Pfungstadtu

Croatia Griesheim je u 7. kolu KLA lige Darmstadt na domaćem terenu porazila golovima Mate Tokića (42.min), Ericha Mikea(54.min) i Munira Avdića(68. i 74.min) 4-0 FTG Pfungstadt.

Četrdesetak minuta lomila je Croatija Griesheim gostujuću momčad iz Pfungstadta sve dok sveprisutni Erich Mike nije u 42. minuti oteo jednu loptu i u kaznenom prostoru pronašao Matu Tokića koji preciznim udarcem pogađa donji desni kut gostujućeg vratara.

A samo minutu ranije rezultat je mogao izgledati potpuno drugačije da su nogometaši FTG Pfungstadta uspjeli realizirati jednu odličnu priliku ali je golman Croatije Greisheim Michael Treusch sjajnom reakcijom sačuvao svoja vrata netaknutim.

Nogometaši Croatije Griesheim / Foto:Fenix-magazin(DH)

Početkom drugog dijela nogometaši Pfungstadta pokazali su ambicije preokrenuti rezultat. U 60. mnuti organizirala je momčad iz Pfungstadta jedan napad Robin Jakob je tukao prema vratima Croatije ali je lopta otišla iznad gola.

U 65. minuti usljedio je mat u dva poteza. Lijevi bočni Croatije Griesheim Dominik Bralić uputio je jednu dubinsku loptu prema raspoloženom Erichu Mikeu, koji loptu odlično prima, prolazi zadnjeg igrača Pfungstadta i trese mrežu za 2-0.

Igrala se 70. minuta kada su hrvatski nogometaši priredili jednu dobru akciju; Josip Vujica je prošao po desnoj strani pronašao Sašu Mlakića a ovaj Ericha Mikea koji tuče ali golman brani njegov udarac.

Već u sljedećem napadu Croatija Greisheim povećala je vodstvo na 3-0 nakon što je Erich Mike pronašao na lijevoj strani Munira Avdića koji trese mrežu.

Pred kraj utamice u 85. minuti Adam Neubert oteo je jednu loptu nogometašima Pfungstadta i pronašao Munira Avdića koji postiže svoj drugi gol na utakmici za konačnih 4-0.

SV CROATIA GRIESHEIM: Treusch, Vujica, Marčić, Bikić, Markota, Mike, Bihorčić, Tokić, Mlakić, Avdić, Džebić (Neubert, Bralić, Puljašić)