Momčad Croatije (30+) / Foto: Fenix /Ivan barišić

Visok 6:0 poraz seniora (30+) Croatia Zürich u kupu od BC Albisrieden Zürich

BC Albisrieden Zürich – NK Croatia Zürich 6:0 (2:0)

Za razliku od prve momčadi Croatije, seniori Croatije Zürich (30 + ) ispali su u prvom kolu kupa od momčadi BC  Albisrieden ZH (30+) rezultatom od 6:0.

Croatia je igrala dobro do primljenog zgoditka u 18 minuti. Prije toga hrvatski napadači su imali tri prilike, ali su bili neprecizni i razbranili protivničkog vratara. Do kraja poluvremena su nespretno primili još jedan zgoditak tako da su na odmor otišli sa minosim od dva gola.

U drugom poluvremenu je uslijedio potpuni pad. Na terenu je tempo igre diktirala samo momčad domaćina. Njihovi igrači su do kraja u mrežu hrvatskog vratara pospremili još 4 zgoditka tako da je krajnji rezultat od 6:0 bio katastrofalan i domaćini su potpuno zasluženo ušli u drugo kolo kupa.