VIDEO Bayern u finalu: Mandžukić zabio i burno proslavio

Mandžo je sjajno reagirao nakon Robbenova ubačaja

Bayern će igrati u finalu Audi Cupa koji se igra na Alianz Areni i to protiv Manchester Cityja.

Bavarci su u polufinalu bili bolji od brazilskog Sao Paola (2:0), a prekrasan pogodak postigao je i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić. On je odlično reagirao nakon ubačaja Robbena u 55. minuti te doveo Bayern u vodstvo.

Pobjedu europskog prvaka potvrdio je Weiser pogotkom četiri minute prije kraja susreta.

Inače, Mandžukić ponovno nije bio u početnom sastavu. U igru je ušao u 46. minuti umjesto Pizarra, a nakon što je postigao pogodak burno ga je proslavio. Možda i u inat treneru Guardioli kojeg očito nisu impresionirali Mandžini prošlosezonski dosezi.

U drugom polufinalu Manchester City bio je uvjerljiv protiv Milana. Nakon što su Englezi u 36. minuti već vodili 5:0, talijanska momčad do poluvremena je smanjila na 5:3, a to je bio i konačan rezultat. (ha)