NK Pajde Moehlin/ Foto: RAF- Fenix Magazin

Velika pobjeda nogometaša Pajdi u gostima kog Schöftlanda

SC Schöftland – NK Pjde Möhlin 0:3 (0:0)

U 7.kolu 2.lige Interregional, nogometaši Pajda su ostvarili uvjerljivu pobjedu nad pretendentom za prvo mjesto. Trener Dejan Rakitić sa svojim stručnim stožerom nadmudrio je  trenara domaćina. Momčad Pajda je disciplinarno čekala svoju prigodu. Nije ih omelo ni to što je u prvom poluvremnu, koje je završilo 0:0, nisu dočekali.

No. u drugom dijelu sve se vratilo. Vrlo dobra igra hrvatske momčadi okrunjena je pogotkom u 57 minuti kada mrežu domaćina trese Godfrieda Osei. Nakon 0:1 domaćin se još dobro držao. A onda u 84. minuti pada i drugi gol a strijelac je Eines Paden za 0:2 Pajda.

Nakon toga se igra domaćina raspala i u 87. minuti pada i treći pogodak kojeg postiže Mateus Rodrigues za 0:3, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Sastav NK Pajde Möhlin: M.Dahmani, A.Gashi, A.Asanović, R.Lehman (C), D.Delpini, D.Tešić, E.Haxhijaka, R.Thaqi, P.Bojović, F.Grbesa, G.Oesi. Još su igrali: A.Schneider, R.Jaksimović, E.Paden, M.N.Rodrigues. Treneri: D.Rakitić, I.Barišić, Ivanković.