Uzeli automobil od roditelja i poginuli: Ugašena tri mlada života

 

Trojica mladića u dobi od 14, 15 i 17 godina izgubila su život u prometnim nesrećama tijekom noći s petka na subotu u Donjoj Saski.

Dvojica tinejdžera u dobi od 14 i 15 godina poginula su kada su s Mercedesom sletjeli s ceste i upali u kanal. Vozilo se prevrnulo na krov i upalo u vodu.

Mladići su poginuli na licu mjesta. Prema policijskom glasnogovorniku, mladići su bez pristanka roditelja od 14-godišnjaka uzeli automobil.

Druga prometna dogodila se četvrti Rotenburg. Mladić (17) uzeo je automobil od roditelja, također bez njihovog pristanka, i sudario se s parkiranim automobilom.

Mladić je u bolnici podlegao ozljedama, a pretpostavlja se kako je vozio brzo i bio pod utjecajem alkohola. Nije imao vozačku dozvolu.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika