Uspješnu sezonu Croatia Frankfurt završila pobjedom nad BSC-om i prigodnim slavljem u svom Heddernheimu

BSC Schwarz Weiß – FC Croatia 3:4 (1:2)

Croatia Frankfurt „potopila“ je u gostima momčad BSC-a te ih tako otpremila u kvalifikacije za ostanak u najvišoj ligi Frankfurta, u Kreisoberligi.

Iako su domaćini prvi poveli u 29. minuti sa 1:0, momčad Croatia izjednačila je dvije minute kasnije zgoditkom Todorića na dodavanje najboljeg ovosezonskog strijelca Croatije Denisa Grančića. Raspoloženi David Todorić potom je u 33. minuti bio dodavač Vladi Blažekoviću za vodstvo hrvatske momčadi od 1:2. Tim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme u kojem nervozni domaćini nisu pronašli pravu igru protiv raspoloženih igrača Croatije.

Nakon što je povratnik u momčad Filip Lovrić, na novo dodavanje Todorića, povećao vodstvo Croatije u 48. minuti na 3:1 činilo se kao da je sve riješeno. No, borbeni domaćini noseni podrškom publike smanjuju rezultat u 6. minuti na 2:3 da bi u 81. min izjednačili na 3:3.

Na kraju se domaćini ipak nisu radovali. U crno ih je zavio pogodak Ivana Duvnjaka u 88. minuti nakon sjajnog proigravanja Bležekovića.

Jurić, Bešlić, Lovrić, Hrvoje Drlje (od 46. min Ćurić), Bračić, Šandrk, Soldo, Blažeković (od 46.min Puljić), Grančić, Todorić, Duvnjak (od 46.min Miro Drlje)

Dok stari znanac Croatije BSC opstanak u Kreisoberligi mora tražiti u kvalifikacijama, Croatia je ovu sezonu završila na osmom mjestu. Uz Grančića, koji je najbolji strijelac Croatije sa 13 golova, najviše golova ove sezone za hrvatsku momčad postigli su Ivan Puljić (10) i Ivan Propadalo (7).

Uspješnu sezonu Croatia je završila zajedničkom proslavom na svom igralištu u Heddernheimu, gdje su se okupili igrači, treneri i uprava kluba.

BSC Schwarz Weiß II – FC Croatia II 5:4 (1:3)

Druga momčad Croatije doživjela je poraz u zadnjem kolu od druge momčadi BSC-a rezultatom 5:4 iako su Hrvati vodili sa 0:3 i 2:4. Poraz je posljedica pojedinačnih grešaka igrača Croatije koje je druga momčad BSC-a znala kazniti. Strijelci za Croatiju II bili su Tomić (2) te Romić (1) i  Majić (1). Sastav Croatije: Đuro, Sumić, Puljić, Periša, Majić, Romić, Grbeša, Majdandžić, Jerković, Allen Tomić i Igor llinković. S klupe u igru su ulazili Hrvoje Todorić, Josip Mihaljević i trener igrač Zdravko Galić.

Druga momčad je na kraju zauzela 12 mjesto.