U zatvoru u Karlsruheu ubio se Tunižanin – ostavio oproštajno pismo

U noći s utorka na srijedu, u svojoj zatvorskoj ćeliji u Karlsruheu, ubio se 25-godišnji Tunižanin.

 

Policija je u četvrtak priopćila kako  je 25-godišnjak ostavio oproštajno pismo. Nisu otkrili što je napisao niti na koji se način ubio.

Mladić kojemu ne navode identitet je služio kaznu od tri godine zatvora zbog pokušaja silovanja 30-godišnjakinje u ožujku prošle godine.

Na trogodišnju zatvorsku kaznu osuđen je 6. siječnja 2019. godine.

Policija provodi istragu o samoubojstvu.

Fenix-magazin/MD

Povezano

PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket