Arhivska snimka gostovanja Croatije u Niderradu / Foto: Fenix (SIM)

TEŽAK PORAZ CROATIJE FRANKFURT: Na gostovanju u Niederradu, Croatia je primila 7 pogodaka od kojih 5 u drugom poluvremenu

Prva momčad Croatije doživjela je težak poraz na gostovanju kod Union Niederrada, čime je otežala svoj položaj u borbi za ostanak u Kreisoberligi Frankfurta.

Union Niederrad – Croatia Frankfurt 7:1 (2:1)

Croatia je ponovno loše otvorila utakmicu primivši pogotke u 10. i 20. minuti. U 38. minuti bolja  igra Croatije je nagrađena zgoditkom Petra Bešlića za smanjenje rezultata na 2:1.

No, drugo poluvrijeme je bilo katastrofalno. Izostanak Mandurića nakon ozljede u 44. minuti pokazao se kao nenadoknadiv gubitak i Croatija je u drugom poluvremenu primila pet a nije postigla nijedan pogodak.

Prva momčad Croatije doživjela je težak poraz na gostovanju kod Union Niederrada čime je otežala svoj položaj u borbi za ostanak u Kreisoberligi Frankfurta.

Sastav Croatije I: Jurić, Bešlić, D.Nauber, Zvoko (od 30. minute Martin Ladan), Budimir, M.Nauber, Ćorić, Štrljić, Lakić, Propadalo, Mandurić (od 44. Marcel Ladan). Jedini pogodak za Croatiju postigao je Petar Bešlić.

Croatia Frankfurt II- Union Niederrad III 3:1 (1:0)

Sastav Croatije II: Novokmet, Puljić (st), Marin Ladan, Klišanin, Mirko Puljić (j) (od 65. Periša), Bonanno, Amanadidis, Leonard Bračić (od 42. Vidović), Marcel Ladan, Harchaoui

Pogotke za pobjedu druge momčadi Croatije postigli su u 20. min Mirko Puljić na dodavanje Harchaoui (1:0), u 55. min Klišanin na dodavanje Bonanna (2:0) i u 64. min Vidović nakon solo akcije (3:0).

U idućem kolu prva momčad Croatije gostuje kod FC Gudesting (Adresa igrališta: Ostparkstraße 16, 60385 Frankfurt am Main). Druga momčad također igra u gostima protiv momčadi Germania Ginnheim II (Adresa igrališta je: Am Ginnheimer Wäldchen 9, 60431 Frankfurt am Main)