croatia griesheim
Nogometaši Croatije Griesheim(kockasti dres)/Foto:Fenix-magazin(DH)

TEŽAK PORAZ: Croatia Griesheim poražena 7-0 od Ober Ramstadta

Croatia Griesheim ugostila je na svome terenu vodeću momčad lige Ober Ramstadt i pretrpjela težak poraz 7-0. Od prvog zvižduka suca Andre Müllera Ober Ramstadt je krenuo agresivno i ofenzivno prema vratima hrvatske momčadi.

Već u 5. minuti gosti iz Ober Ramstadta poveli su 1-0 preko Gordona Choynowskog koji je zatresao mrežu Croatije Griesheim iz slobodnog udarca s nekakvih 20ak metara.

U nastavku prvog poluvremena uspjeli su nogometaši Croatije Griesheim uspostaviti kakvu takvu ravnotežu na terenu i u 20. minuti zaprijetili preko Kristijana Medveda koji je tukao s nekakvih 20ak metara ali je lopta otšla pokraj stative.

Laganu inicijativu i ambicije nogometaša Croatije Griesheim prekinuli su nogometaši Ober Ramstadta u 44. minuti kada su organizirali jedan brzi kontranapad i preko Gordona Choynowskog povisili rezultat na 2-0.

Drugi dio susreta nogometaši Ober Ramstadta rutniski su odradili: prvo je u 54. minuti za 3-0 mrežu Croatije Griesheim zatresao Baran Kilic pa potom Jens Wissel 56. minuti za 4-0.

Grčevito su svoju mrežu čuvali nogometaši Croatije Griesheim međutim agresivni i fizički spremniji nogometaši Ober Ramstadta uspjeli su do kraja susreta postići još tri pogotka.

U 89. minuti Talih Sevim pogodio je za 5-0 da bi u posljednje tri minute postigli još dva pogotka. Svoj drugi pogodak na utakmici u 90. minuti za 6-0 postigao je Baran Kilic da bi konačnih 7-0 postavio Serkan Duran.

Croatija Griesheim nalazi se na 13 mjestu KLA lige Darmstadt s 4 boda u 10 odigranih utakmica.

CROATIA GRIESHEIM: Metzger, Andrijević, Vujica, Sladeček, Mlinarević, Mrkaljević, Medved, Uysal, Maman, Grall, Sarajlić (Calin,Badjie,Korlević,Dimitrijević)