Marko Pjaca (Ilustracija) / Foto: HNS

TALIJANSKA SERIA A: Empoli savladao Sampdoriju s 1:0, Marko Pjaca igrao od 63. minute za domaćine

U posljednjem susretu 18. kola talijanske Serie A nogometaši Empolija su pred svojim navijačima svladali Sampdoriju s minimalnih 1-0.

Domaći sastav je kroz utakmicu bio bolji, a pogodak odluke postigao je u 55. minuti. Nakon kornera najviši je u skoku bio Ebuehi koji je glavom loptu proslijedio u mrežu za petu ovosezonsku ligašku pobjedu svoje momčadi.

Sampdoria je izjednačila u 97. minuti golom Gambijca Colleyja, no pogodak je poništen zbog igranja rukom Gabbiadinija ranije tijekom te posljednje akcije na susretu.

Empoli je trenutačno na 12. mjestu ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.

Hrvatski nogometaš Marko Pjaca ušao je u igru s klupa za pričuve te je igrao za domaćine od 63. minute.