Hajduk ZH (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

SVE DALJE OD POVRATKA U 4. LIGU: Hajduk Zürich doživio novi poraz, ovaj put od Inter Cluba Zurigo

U prvenstvenoj utakmici 5. lige regional Zürich, Hajduk Zürich je doživio novi poraz i sve je dalje od želje za povratak u četvrtu ligu.

Inter Club Zurigo  – NK Hajdik Zürich  2:0 (2:0)

U nedjeljnoj utakmici na igralištu Juchhof ll Schlieren, Inter Club Zurigo je bio bolji od Hajduka ZH. Hajduk je bio nemoćan protiv drugoplasirane momčadi lige. Utakmica je odlučena u tri minute kada su igrači Cluba Zurigo u 35. i 38. minuti postigli dva pogotka za vodstvo a kasniej i konačan rezultat od 2:0.

Hajduk ovim porazom pao na 8.mjestu sa osvojenih svega 6.bodova.

Sastav Hajduka Zürich: Ch.Krzelj, D.Kristo, M.Stoilkov, M.Otero, E.Domeniconi, D.Baran, F.Vukadin ( C ), S.G.Queaires  A.Matic, A.Alili, Y.M.R. Lopez. Pričuve: M.Katusic, Y.M.Matalabos, I.Muntić. Trener Dominik Bekavac.

Dinko Susnja sportski direktor
Sportski direktor Hajduka ZH Dinko Šušnja / Foto: Fenix (I. Barisić)

Sportski direktor Hajduka Dinko Šušnja kazao je kako Hajduk ovakvom igrom teško može ostvariti povratak u 4. ligu.

Poraz seniorske (30+) momčad Hajduka ZH

Seniora Hajduka su na domaćem terenu u posljednjem prvenstvenom kolu izgubili od vršnjaka iz momčadi renomiranog Grasshopper Club Zürich rezultatom 1:3. Jedini pogodak za Hajduk je postigao Dinko Šušnja.