Pobjednička momčad Autowerstatt Ljubicic / Foto: Fenix (Ž. Cindrić)

STUTTGART: Momčad Autowerkstatt Ljubičić osvojila naslov pobjednika Topas Z-Monroe Cup 2023. i nagradu od 5.000 eura

Momčad Autowerkstatt Ljubičić osvojila je naslov pobjednika u malonogometnog turnira Topas Z – Monroe Cup u Stuttgartu nakaon što je u finalu bila bolja od momčadi Esslingen 728. Treće mjesto osvojila je momčad AmarBau, a četvrto momčad HUS Bau-SportsBar 11.

Najbolji igrač je Halim Eroglu iz momčadi Esslingen 728. Najbolji strijelac je Milan Družijanić iz Autowerkstatt Ljubičića, a najbolji vratar je Miodrag Aksentijević iz iste momčadi.

2. mjesto Esslingen 728
Drugo mjesto pripalo je momčadi Esslingen 728 / Foto: Fenix (Ž.Cindrić)

Topas Z-Monroe Cup 2023. počeo je u subotu ujutro, a završio je u nedjelju navečer. Ovo je bilo 12. izdanje spektakularnog turnira.

Prvo su momčadi bile podijeljene u osam skupina po četiri. Zatim u četiri skupine po četiri, a nakon toga se igrala sama završnica.

Pobjednik malonogometnog turnira je osvojio nagradu od 5.000 eura, drugoplasirani je osvojio 2.500 eura, a trećeplasirani 1.000 eura.

Na turniru u Stuttgartu igrale su 32 momčadi.