Manuel Bodrožić na pobjedničkom postolju / Foto: Fenix (SIM)

SJAJAN USPJEH FIGHT CLUBA MK WIESBADEN: Manuel Bodrožić, Alexandar Stan i Rustam Ort najzaslužniji za osvajanje klupskog prvog mjesta na prvenstvu Njemačke u Teublitzu

Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden na čelu sa svojim najuspješnijim kick boksačem Manuelom Bodrožićem ponovno su imali uspješan nastup na Međunarodnom prvenstvu Njemačke koje je održano ovog vikenda u Teublitzu kod Regensburga.

U prepunoj dvorani nastupilo je oko 1.000 boraca iz 20 zemalja Europe i svijeta, a Manuel Bodrožić je osvojio dva prva mjesta u svojoj kategoriji. Manuel je imao jake protivnike i sve borbe je dobio udarcima svojih “zlatnih” nogu.

Čak su mu suci nakon mečeva rekli da im je Manuel stvorio problema kod brojanja bidova jer je tako brzo udarao i upućivao puno udara svojim nogama.

Osim kapetana momčadi Manuela Bodrožića, za Fight Club Wiesbaden prva mjesta su još osvojili Alexandru Stan i Rustam Ort u Teamfight. To je sve pridonijelo da je momčad Fight Club MK Wiesbaden osvojila titulu 2024. Međunarodnog prvaka Njemačke.

– Kao trener zajedno sa mojom asistenticom Laurom Bodrožić sam prezadovoljan nastupom naših boksača i osvajanjem klupskog prvog mjesta na prvenstvu Njemačke u Teublitzu, rekao je trener Fight Cluba MK Wiesbaden Marko Bodrožić.