Slavlje igrača Borussije (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Borussia Dortmund preokretom slavila u derbiju kola protiv Eintrachta s 3:1

Nogometaši Borussije Dortmund na prepunom stadionu u Dortmundu pobijedili su Eintracht iz Frankfurta rezultatom 3:1

Momčad iz bankarske metropole bolje je otvorila utakmicu i pogotkom Marija Goetzea u 13. minuti povela s 1:0.

No, Borussia je do kraja poluvremena izjednačila na 1:1 u 33. minuti pogotkom Karima Adeyemi.

U drugom poluvremenu uslijedio je potpuni preokret. Mats Hummels je u 81. minuti doveo domaćine u vodstvo od 2:1, da bi Emre Can u 3. minuti sudačke nadoknade postigao pogodak s bijele točke za konačnih 3:1.

S nova tri boda Borussia zauzima četvrto mjesto s 50 bodova, dok Eintracht s 40 bodova zauzima 6. mjesto.