Ilustracija / Foto: Hina

REZULTATI UTAKMICA LP: Osim zagrebačkog Dinama, Ligu prvaka izborili su još Crvena zvezda i Olympiacos

Osim Dinama plasman u Ligu prvaka izborili su Crvena zvezda i Olympiacos.

Olympiacos je u uzvratnom susretu pobijedio Krasnodar sa 2-1 i tako potvrdio pobjedu 4-0 iz prve utakmice.

Domaćin je poveo u 10. minuti golom Utkina, no Grci su izjednačili već minutu kasnije golom El Arabija. Isti je igrač u 48. minuti donio gostima pobjedu.

U drugom susretu Crvena zvezda i Young Boysi su na Marakanu odigrali 1-1, a kako je prva utakmica završila 2-2, beogradski klub ide dalje zbog više golova u gostima.

Crvena zvezda je povela u 59. minuti preko Vukmanovića, a gosti su izjednačili autogolom Ben Nabouhanea u 82. minuti.