Putnik u autobusu mislio da je vozaču pozlilo – ono što je vidio šokiralo je i njega i građane Münchena

Putnik u autobusu u Münchenu koji se u petak ujutro vozio na liniji 177 doživio je neugodno iskustvo s vozačem autobusa, a potom ga fotografirao i sve prijavio policiji. Priču je dao i lokalnim medijima.

– Sjedio sam na sredini autobusa kad sam vidio da vozač nema potpunu kontrolu nad volanom autobusa, te da je napravio nekoliko prekršaja u samo nekoliko minuta i tako doveo u opasnost i putnike u autobusu i građane u prometu. Pomislio sam da mu je pozlio pa sam otišao vidjeti što se događa, i imao što vidjeti – ispričao je putnik kojeg su lokalni mediji u Münchenu nazvali Rainald O., radi njegove zaštite.

– Vozač je bio potpuno zaokupljen svoim mobitelom i nije ni pazio na promet. Imajte na umu da je vozio kroz dio grada gdje je uvijek iznimno velika gužva – kazao je Rainald.

Kad je sve izišlo u javnost, preko svog glasnogovornika oglasili su se iz tvrtke MVG, u čijem je vlasništvu autobus. Kazali su kako moraju provjeriti je li vozač autobusa njihov zaposlenik ili je zaposlen preko njihovih partnera.

Vozač će vjerojatno dobiti kaznu koje su u Njemačkoj za korištenje mobitela u vožnji visoke. Kreću se od 100 pa do 200 eura te ostanak bez vozačke dozvole do dva mjeseca.

Fenix-magazin/MD

Povezano

automobili parking
DEBAKL NA TEHNIČKOM PREGLEDU: Ovo su najgori automobili u Njemačkoj
muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe