Mato Gazilj, Hajduk ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

PREOKRET NA POGON MATE GAZILJA: Hajduk Zürich od 1:3 stigao do pobjede od 5:3

U prvenstvenoj utakmici amaterske 5.lige regije Zürich, momčad Hajduka Zürich je preokretom od 1:3 došao do pobjede 5:3.

NK Hajduk Zürich (5.liga) : Industrie- Turicum III ( 5.liga )  5:3  (1:3 )

Utakmica je počela ranim vodstvom Hajduka kada već u 3.minuti Mate Gazilj trese mrežu gostiju za vodstvo hrvatske momčadi od 1:0.

I kada se očekivala dominacija Hajduka na terenu, gosti preokreću igru i rezultat pogocima u  10., 15. i  23.minuti i dolaze do svog vodstva od 3:1.

U drugom dijelu utakmice na scenu stupa najbolji igrač Hajduka Mato Gazilj. On sa svoja dva pogotka u 50. i 55.minuti izjednačuje rezultat utakmice na 3:3.

Samo dvije minute kasnije Hajduk preokreće rezultat i dolazi u vodstvo za 4:3 pogotkom Ante Matića.

Pogodak za konačan 5:3 rezultat utakmice u 65.minuti postiže Mario Papić.

Sastav Hajduka Zürich: Ante Tomić, Hasin Shabani, Dino Krišto (C), Mohamed Farouk, Sovour Ali, Mario Papić, Božidar Maslić, Risto Popuchiev, Ivan Galešić, Ivan Muntić, Anto Matić, Mato Gazilj. Još su igrali: David Martelo, Domogoj Baran, Arben Shabani, Luka Stevanja, Hrvoje Pavić. Trener: Dominik Bekavac