Pod vodstvom pomoćnog trenera Posavina Frankfurt prekinula seriju poraza

FC Posavina Frankfurt – SV 07 Heddernheim 2:1 (1:1)

FC Posavina Frankfurt je nakon prošlih utakmicu gdje su poraženi četiri puta, napokon pobijedia i vratila se polako onoj svojoj igri kakvu su imali prošle godine.

Posavini su danas falila tri igrača, kao i trener Pero Bošnjak te predsjednik Marko Pavić. Tako da je već u petak trener druge momčadi Marijan Madžarević pripremio momčad za ovu jako bitnu utakmicu.

Posavina je dobro krenula u utakmicu i stvarala sebi prilike ali nisu uspjeli ubaciti loptu u mrežu. Od 20. minute Heddernheim je preuzeo utakmicu i iz slobodnog udarca su zabili za 0-1 u 23. minuti igre.

POSAVINA FRANKFURTNakon pogotka Posavina se nije predala i u 26. minuti Angelo Spaleta je iz slobodnog udarca zatresao protivničku mrežu za 1:1.

Imala je Posavina još dobrih prilika kad je Stijepan Piljić iz slobodnog udarca pogodio prečku u 36. minuti.

Nakon poluvremena ista igra Posavine, a drugi trener Marijan Madžarević je digao momčad jos više na noge i tako su momci u 61. minuti zabili za 2-1 i preokrenuli utakmicu. Gol je dao Franjo Oršolić. Poslije tog pogotka Posavina je imala još prilika, no na kraju je ostalo na 2-1 i zaslužena pobjeda Posavine koja je POSAVINA FRANKFURT2mogla za jedan gol više ispasti.

Također, sudac nije dao jedan čisti penal u 75. minuti, koji je izveden na Marku Sudiću.

Vidjelo se nakon utakmice koliko znaci ova pobjeda nakon četiri poraza i sada dečki mogu s mirom dočekati Uskrs i onda krenuti u zadnjih pet kola ove sezone.

Sastav FC POSAVINE FRANKFURT:

Matej Marković – Dragan Budimir,(od 46. Anto Filipović) Ivan Vučković, Sebastijan Barnjak – Marin Bago, Stijepan Piljić, (od 85. Luka Lukes) Mato Dukić, Danijel Koturić (C) – Franjo Orsolić, Angelo Spaleta, (od 79. Patrik Udovičić), Marko Sudić

Rezervni golman: Danijel Pavić

Sljedeća utakmica se igra nakon Uskrsa 23.04.2017,  opet kod kuće u 15 sati, a protivnik je zadnji VFR Bockenheim.