Golijada Posavine Frankfurt II kod kuće protiv Heddernheima II

FC Posavina Frankfurt II – SV 07 Heddernheim II 8:0 (4:0)

Druga momčad Posavine je danas odigrala fantastičnu utakmicu. Dečki su pokazali da im je falio nogomet, jer su bili dva tjedna slobodni.

Odmah na samom početku novi igrač Posavine, Saša Cančarevič dao je gol za 1:0. Protivnik je odigrao čitavu utakmicu s igračem manje.

Mario Krajina, kojeg protivnik s desne strane nije mogao zaustaviti, zabio je za 2:0. Kapetan Ernest Ivić u 33. minuti zabija za 3:0.

Još u prvom poluvremenu za Posavinu je Bojan Pupčević postigao  gol za 4:0.

U drugom dijelu utakmice,  kada je izašao trener Marijan Madžarevic da pripremi prvu momčad, umjesto njega je ušao Franjo Kesić koji je pokazao da se na njega uvijek može računati i koji je zabio tri gola u drugom poluvremenu – u 68. 72. 79. minuti. Zadnji gol za 8:0 je dao kapetan Ernest Ivić u 86. minuti.

Obrana Posavine je također danas odlično igrala – golman Danijel Pavić obranio je dvije prilike protivnika i sačuvao mrežu od golova.

Sastav FC POSAVINE FRANKFURT II:
Danijel Pavić – Marko Koturić, Ivan Vorgić, Miroslav Nedić, Luka Lukes – Saša Cancarević, Marijan Madžarevic, (od 46. Franjo Kesić) Nikica Barišić, Bojan Pupčević, (od 85. Ivan Koturić) Mario Krajina (od 65. Danijel Miletić) – Ernest Ivić (C)

Nakon velike pobjede  Posavine II igra nakon Uskrsa 23.04.2017 kod kuće protivnik je VfR Bockenheim II u 13 sati.