Momčad Blau Weiss Tomislav iz Heilbrona nastupila je u crvenim dresovima sa bijelo-crvenim kockicama / Fozo:K.Pejić

Plavo bijeli iz Heilbronna ubilježili drugu pobjedu i zasjeli na vrh tablice

SV Blau/​Weiß Heilbronn – TGV Eintracht Beilstein 4:0 (2:0)

Odličan start hrvatske momčadi SV Blau/​Weiß Tomislav iz Heilbronna. Nakon gostujuće pobjede u prvoom kolu kod momčadi SV Sülzbach od 1:3, u drugom kolu Hrvati su deklasirali momčad Eintrachta iz Beilsteina sa 4:0.

S osvojenih 6 bodova i gol razlikom 7;1, igrači trenera Petra Matijevića zauzeli su vrh tablice u natjecanju u Kreisligi A.

– Nije bilo lako  pobjediti  izuzetno jakog protivnika Bailstein sa 4:0,  kaže predsjednik kluba Tihomir Tominac i dodaje kako je ova pobjeda veliki vjetar u leđa kako nogometašima tako i navijačima plavo-bijelih.

blau weissHrvatska momčad je imala kontrolu nad utakmicom svih 90 minuta. Prvi zgoditak za vodstvo hrvatske momčadi postigao je Marinko Nedić u 13. minuti.  Na 2:0 povećao je Marin Idžan u 24. minuti, što je dodatno uzdrmalo momčad gostiju. Kad je u nastavku utakmice u 48. minuti Marinko Nedić postigao svoj drugi zgoditak za 3:0 gosti su gledali u čudu što im se događa. Ton igri momčadi B-W Tomislav davala su braća Selak. Posebno dobro je igrao Marin koji je u 51. minuti zabio za konačnih 4:0.