S utakmice Komušina-Freiburg, Slaven Ponjavić u akciji/Foto: Fenix/ J. R.

Novi poraz Komušine u zadnjoj četvrtini

Poslije tri pobjede u prvih šest kola Regionallige Baden Württemberg košarkaši Komušine su po drugi put za redom ostali praznih ruku u svojoj dvorani. Gosti iz Freiburga su se bolje snašli i ostvarili pobjedu 70:63 (15:22, 34:36, 56:49).

-Loše smo počeli i završili utakmicu – kaže trener Komušine Mijo Marić, te zaključuje:

-Dali smo sve od sebe, dobro se borili ali jednostavno nas šut nije dobro služio. Ponovno ponavljam, imamo kratku klupu, igrači sve pokušavaju ali je to malo za ovaj stupanj natjecanja.

Nijemci su bolje otvorili utakmicu i poveli 12:2, Ponjavić je držao igru Komušine i do prve četvrtine je bilo 22:15. U nastavku se razigrao i Kesserling i na poluvremenu je bilo podnošljivih 36:34.

Treću dionicu dobija Komušina 56:49 ali posustaju u završnici.

Na kraju su poraz ublažili Luka Banožić i Mijo Babić ali to je bilo malo za novi preokret.

Slijedeće subote u 9. kolu Komušina gostuje kod TSG Schwäbisch Halla koji je na 8. mjestu na ljestvici, među 14 klubova i ima dva boda više.

Za Komušinu protiv Freiburga su nastupili Kesserling 21/1, Pieclak 15/2, Banožić 13/2, Ponjavić 11/1, Babić 3/1, Dominik Miličević, Rickardo Marić i Justin Miličević. Novopridošli Amerikanac još uvijek čeka na papire od košarkaškog saveza.