Nikola Lovrić s tri pogotka donio Croatiji Reutlingen 6 bodova

Nakon što su u prvom kolu izgubili na domaćem terenu od favorita za osvajanje prvenstva Reutlingena sa 1:5, Croatia Reutlingen osvojila je puni plijen, tj. svih 6 bodova u zadnja dva prvenstvena kola.

Nakon što su u nedjelju osvojeni bodovi na gostovanju kod SV Hirrlingen rezultatom 1:4 za Croatiju, hrvatska momčad koju vodi trener Marko Mutapčić ostvarila je pobjedu i u sinoć odigranoj uakmici na domaćem terenu protiv momčadi Kirchentellinsfurt rezultatom 1:0.

Nikola Lovrić

Pogodak odluke postigao je Nikola Lovrić u 66. minuti. Tim zgoditkom Lovrić se iskupio za propuštenu realizaciju jedanaesterca u 38. minuti. Bio je to treći ovosezonski zgoditak Lovrića. Još dva zgoditka Lovrić je zabio u utakmici protiv Hirrlingen. Osim njega, golove za Croatiju u prve tri utakmice još su postigli Mirko Jelčić, Dennis Pascolo i Vicenzo Giambrone.

Sastav Croatije Reutlingen u zadnjoj utakmici protiv Kirchentellinsfurta: Coconcelli, Bulić, Zovko, Kraljević, Pascolo, Nikolovski (od 46. Jelčić), Čilić, Petrović, Lovrić (od 90. Klarić), Giambrone (od 69. Bilogrević), Gerdes (od 83. Silić)

Croatia trenutačno zauzima 6. mjesto na tablici sa 6 osvojenih bodova i gol razlikom 6:6.