Nije isključio mobitel u zrakoplovu: Telefonski račun ga šokirao

Ostaviti mobitel u uobičajenom načinu rada dok letite zrakoplovom i nije najbolja odluka. Tome je svjedočio jedan putnik  koji je letio s irskom kompanijom Aer Lingus.

Naime, putnik nije isključio mobitel, niti ga je prebacio na „airplane mode“, a s obzirom da je letio u SAD, sljedeći račun koji je dobio bio je uvećan za – 300 dolara, piše Irish Times.

Problem se dogodio što se mobitel jednostavno spojio na neku drugu mrežu u zraku.

Iz aviokompanije su kazali kako putnicima preporučuju stavljanje mobitela u avionski način rada ili plaćanje i registriranje na njihov wi – fi, koji je dostupan u avionu. Inače, iz tvrtke napominju kako će računi biti veći iako mobitel ne koristite.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Predstavljena knjiga "Krunoslav Kićo Slabinac - Kad umjetnost dodirne dušu" / Foto: Hina
KNJIGA POSVEĆENA LEGENDI: Predstavljena monografija “Krunoslav Kićo Slabinac – Kad umjetnost dodirne dušu”
SVJEDOČANSTVO O ŽENSKOJ SNAZI: Franjevački centar u Sarajevu ugošćuje projekciju filma „Prova, kora i pokora“
rišđet
RIŠPET OBJAVIO NOVI SINGL: ”Jel me voliš ka ja tebe” s porukom jačom no ikad!
Ante Balen / Foto: Camerata.hr
“PARK EMOTIVNIH GOSPOĐA”: Ante Balen objavljuje novi singl „Park emotivnih gospođa”
NAJEŽIT ĆETE SE: Stijepo Gleđ Markos oduševio publiku Arene Zagreb emotivnim otvaranjem koncerta „Progledaj srcem 2026“
NIKOLA DOMINIS: Htio sam svima prenijeti što sam doživio!