Arhivska snimka momčadi Croatije II Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NASTAVAK SERIJE POBJEDA: Croatia II Frankfurt upisala devetu pobjedu zaredom, od toga sedam pobjeda ostvareno u ovoj 2022. godini

Druga momčad Croatije Frankfurt nastavila je s dobrim igrama i neprekinutom serijom od ček devet pobjeda zaredom, od kojih je sedam ostvareno u ovoj 2022. godini.

SV Eritrea II – FC Croatia II 2:3 (1:2)

Momčad Croatije je odlično ušla u utakmicu i već u 16. minuti mladi Josip Puljić na dodavanje Kiana Bonanna dovodi svoju momčad u vodstvo od 1:0. Na 2:0 je povećao Bonanno nakon odličnog dodavanja Marcela Ladana.

Dres i zahvalnica
Dres i zahvalnica za Marka Martelanzu / Foto: Fenix (SIM)

Iako su domaćini u zadnjoj minuti prvog poluvremena uspjeli smanjiti rezultat na 2:1, u nastavku utakmice Marcel Ladan u 70. minuti postiže pogodak za vodstvo od Croatije od 3:1. Do kraja utakmice domaćinu uspjevaju smanjiti rezultat na 2:3 i tako ublažiti poraz od u svemu bolje momčadi Croatije.

Valja istaknuti kako je na kraju utakmice upriličena mala svečanost u redovima Croatije u čast Marka Martelanza. Naime, zbog odlaska u Magdeburg, gdje će nastaviti raditi i doškolavati se, uprva, trener i igrači Croatije uručili su zahvalnicu i dres Croatije Marku Martelanzu.

Sastav Croatije II Frankfurt: Novokmet, Periša, Jeličić, Marko Braćić, Klišanin, Marcel Ladan, Mirko Puljić, Josip Puljić (J), Josip Puljić (S), Leonard Braćić, Bonano. Još su igrali od 39. min Marko Martelanz (umjesto Ladan), od 80. min Marin Ladan (umjesto Josip Puljić J) i od 88. min Ivošević (umjesto Mirko Puljić). Trener Antonino Bonanno.

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra ponovno u gostima, ovaj put u nedjelju, 10. travnja protiv momčadi TSG 51 s početkom u 13 sati.

Prva momčad Croatije isti dan igra susjedski derbi u Eschersheimu protiv starog rivala Concorie Eschersheim. Utakmica počinje u nedjelju u 15,30 sati.