Bend Visoki let/ Foto: PR

NAJAVLJUJU I KONCERTE ŠIROM EUROPE: Bend Visoki let sprema nove spotove za dva singla

Bend Visoki let trenutno snima spotove za nove singlove “Dobre godine” i “Još patim za njom”. Kako je rečeno iz spomenutog benda spotovi će izaći na tržište u sljedeća dva do tri mjeseca.

 

 

Iz spomenutog glazbenog sastava je rečeno kako na jesen ove godine planiraju napraviti niz koncerata širom Europe.

Band Visoki let je pod starim imenom Killers nastupao na koncertima i festivalima širom Europe, ali su to prestali činiti zbog raznih privatnih obaveza.

Pod novim imenom Visoki let se okupio 1. rujna 2022. godine kada počinju s probama i radom na novim pjesmama.

Ubrzo je band snimio prvu pjesmu i spot koji je sniman na dvije lokacije u Austriji i Njemačkoj.

Prvi singl i spot koji je u kratkom vremenu pogledalo preko 300 000 ljudi na YouTube kanalu pod nazivom “Potonem pa se podignem” je izdan pod okriljem izdavačke kuće Europe music production.

Već s prvim singlom band je stigao do glazbenih postaja u Hrvatskoj i regiji.

Sastav benda Visoki let čine:

DAMIR LJUBIČIĆ (vokal i gitara) – godinama radi kao producent u produkcijskoj kući Europe music production iz Stuttgarta, a radi i koncerte uživo s raznim pjevačima pod imenom DJ DADULEJ
BORIS LAŠTRO-MORISON ( bas gitara) godinama je radio po Sloveniji s raznim rock bendovima
MARIO PLAZANIĆ -PINĐO (bubnjar i vokal u bendu) radi u svom glazbenom studiju PMP u Austriji

 

Fenix-magazin/SČ

Povezano

KOLICA PUNA NAMIRNICA ZA 20 €?: Viralna objava podijelila internet
MIT OD OSAM SATI SNA JE SRUŠEN: Optimalno je spavati između 6,4 i 7,8 sati
NEVJEROJATNA UPORONOST: Žena poslala više od 159.000 poruka muškarcu s kojim se samo jednom susrela
Ante i Katica Radić / Foto: Fenix (PA)
ANTE RADIĆ: Moj život je pun novih početaka, daleko od doma
ljeto vrućina
ŽENA TUŽILA FIRMU: Tijekom 20 godina joj nisu davali dovoljno posla, ali su je uredno plaćali
FORBES: Ovo su najbogatiji ljudi svijeta