Detalj s utakmice Beton Boysa / Foto: Fenix (SIM)

MÜNCHEN: Beton Boys upisali pobjedu u derbiju kola protiv Futsal Nürnberg rezultatom 8:4

U derbiju kola Futsal Regionallige prvoplasirana hrvatska momčad Beton Boys savladala je drugoplasiranu momčad Futsal Nürnberg i tako joj nanijela prvi prvenstveni poraz.

Beton Boys – Futsal Nürnberg 8:4 ( 6:2 )

Nakon očekivano teškog gostovanja u Karlsruhegdje je momčad Beton Boys ispustila vodstvo od 4:1 te je na utakmica Karlsruhe – Beton Boys završila neriješenim rezultatom 4:4, u derbiju kola hrvatska momčad je iskazala svu svoju snagu.

1.bb

Igrači hrvatske momčadi su bili svjesni koliko znači pobjeda protiv Nünberg. što je i pokazalo prvo poluvrijeme kada se na odmor otišlo vodstvom Beton Boysa od 6:2 .

Drugo poluvrijeme bilo je izjednačeno. Derbi utakmica je ispunila sva očekivanja, a hrvatska momčad i može biti zadovoljna jer sve ide po planu za ostvarenje cilja – a to je ulazak u višu ligu.

Za Beton Boys su igrali: Na vratima Petar Džalto, Nikola Negić (2 pogotka i igrač utakmice), Andrej Škoro ( 2) , Đuro Ereiz (1) , Anto Kajić (1) , Karlo Lujić (1) ,  Ahmetović (1) , Mirza Zahirović i Ljubiša Jović. Trener  Perica Anušić.

Iduću utakmicu Beton Boys igraju u gostima kod AFG Bergstrasse Bensheim kod Darmstadt