Druga momčad Croatije / Foto: Fenix (S.Konta)

JOŠ JEDNA ODLIČNA UTAKMICA: Croatia II u gostima zabila čak 6 pogodaka

Ekipa FC Croatia II ostvarila je još jednu veliku pobjedu. Ovaj put su čak šest pogodaka zabili momčadi Schwarz Weiß Griesheim III.

Schwarz Weiß Griesheim III – FC Croatia II 1:6 (3:1)

Već na poluvremenu je bilo jasno kako se Croatiji smiješe novi bodovi jer se na odmor otišlo rezultatom 1:3.

Ipak, prvi su domaćini poveli u 20. minuti susreta, ali Vuk u 40. Romić u 44. i Zovko u 45. su donijeli veliku rezultatsku prednost Croatiji.

Kanonada je nastavljena u nastavku. Vuk je opet bio strijelac u 49. minuti, a pobjeduju su potvrdili Bračić u 60. i Baotić u 86. minuti utakmice.

Sastav Croatije II: Maganić, Jeličić, Tkalčević, Romić, Bošnjak, Baotić, Braćić, Vuk, Ladan, Zovko, Radovać.

Priliku za nove bodove FC Croatia II će imati već 24. listopada kada će odmjeriti snage sa ekipom Viktoria Preußen II.