MOGLI I VIŠE: Croatia Frankfurt imala vodstvo od 2:0 i na kraju osvojila samo bod

U susjedskom derbiju momčadi koje dijele isti teren u Heddernheimu, Croatia Frankfurt je propustila pobjedu nad momčadi SV 07 Heddernheim.

SV 07 Heddernheim – FC Croatia 2:2  (0:2)

Hrvati su odlično otvorili utakmicu i već u 4. minuti poveli zgoditkom kapetana Petra Bešlića koji je sa 17 metara neobranjivo pogodio mrežu Nijemaca. Bolju igru Croatia je okrunila zgoditkom Drlje u 33. minuti nakon kornera kojeg je izveo igrač i trener Ante Matić.

U drugom poluvremenu igra hrvatske momčadi je pala i „domaćini na papiru“ su najprije u 61.min smanjili na 1:2  da bi u 73.min izjednačili na 2:2. Na kraju je utakmica završila rezultatom 2:2, što je i najpravedniji ishod susreta.

Sasatav Croatie: Jurić, Bešlić, Amanatidis, Soldo, Juko, Božinović-Mador, Barnjak, Drlje, Duvnjak (od 64. Šandrk), Matić, Adrian Bračić (od 83. Klarić)

Poraz druge momčadi Croatije

SV FC Sandzak – FC Croatia II 7:2 (3:1)

Druga momčad Croatije doživjela je još jedan težak poraz te tako pala na 12. mjesto na ljestvici od 14 klubova. Pravo je čudo kako momčad od solidnih igrača nikako da nađe igru i prekine seriju od već pet poraza u nisu.

Sastav Croatie II: Novokmet, Radoš, Klišanin, Jeličić, Eski, Faluta, Jerkovic, Periša, Livajic, Mateo Vukusic, Doganlar. Još su igrali Dominik Vukušić i Todorić. Dvostruki strijelac za Croatiju je bio Eski.

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u nedjelju, 10. studenog protiv momčadi FC Rödelheim ll u 13 sati dok prva momčad Croatije igra protiv momčadi SG Westend Ffm u 14.45 sati u Heddernheimu.

Fenix-magazin/SIM/Stanislav Konta  / Foto: Petro Acebes Gonzales