Croatia Griesheim izgubila od Germanie Eberstadt

Croatia Griesheim izgubila je 4-2 od vodeće momčadi KLA Darmstat Germanie Eberstadt. Iako rezulatat na prvi pogled tjera na zaključak kako je Germania Eberstadt bila uvjerljiv i bolji takmac protiv Croatie Griesheim, imala je i hrvatska momčad svoje razdoblje dominacije i po prikazanom na terenu možda je Croatia Griesheim zaslužila i bolji rezulat, ali njemačka momčad je za razliku od hrvatske, znala iskoristiti sve svoje prigode i zaslužano pobjedila.

Njemačkoj momčadi pripao je početak i kraj utakmice, bila su to razdoblja igre u kojima je Germania Eberstadt pokazala izrazitu kvalitetu realizacije. Germania je povela 1-0 već u 5. minuti nakon što je izveden jedan slobodan udarac u visini šesnaesterca Pfeiffer je glavom pospremio loptu u mrežu.

Croatia Griesheim je uzvratila preko Jasmina Smajovića koji u 15. minuti odlično tuče na vrata Germanie ali vratar vrškom prstiju skreće loptu pokraj gola.

Na 2-0 povisio je Staudt u 21. minuti nakon što je jednu ubačenu loptu iz kuta ovaj glavom ubacio u mrežu Croatie Griesheim.

Usljedio je period dobre igre hrvatske momčadi koja je ravnopravno parirala vodećoj Germaniji, međutim stvorene poluprilike nisu bile realizirane.

U 40. minuti rezultat je na 2-1 iz slobodnog udarca smanjio Jasmin Smajović.

U drugom dijelu je usljedila lagana dominacija Croatie Griesheim i činilo se kako se utakmica lomi, međutim oko 75. minute pala je koncentracija u igri hrvatske momčadi i u samo pet minuta primila je Croatia Griesheim dva jeftina gola. Strijelac za 3-1 je u 75. minuti bio Ganschinietz, da bi na 4-1 u 80. minuti povisio Mangold i time srušio sve nade hrvatskoj momčadi u pozitivan rezultat.

Do kraja susreta rezultat je na 4-2 smanjio Rotaru, nakon što je Pupić oteo jednu loptu i krenuo sam prema golu Germanie te tukao, lopta je pogodila stativu da bi odbijenu loptu u preznu mrežu spremio Rotaru.

SV Croatia Griesheim: Mikuljević, Altuna, Fabrizio, Blažević, Mulac, Ulusow, Bikić, Binkiewicz, Rotaru, Smajović, Pupić. Klupa(Markota, Mlakić, Bralić, Nothnagel)