MESSI PORUČIO NAVIJAČIMA: Budite odgovorni i ostanite kod kuće kako bi se pobijedio koronavirus

Jedan od najboljih nogometaša svih vremena Argentinac Lionel Messi poručio je ljudima diljem svijeta “da budu odgovorni i ostanu kod kuće” kako bi se pobijedio koronavirus.

 

“Sada je vrijeme da budemo odgovorni i ostanete kod kuće. Ovo su komplicirani dani za sve. Zdravlje uvijek mora biti na prvom mjestu. To je izvanredna situacija i moraju se slijediti upute zdravstvenih organizacija i državnih tijela. To je jedini način na koji se može učinkovito boriti,” poručila je Barcelonina zvijezda.

Španjolsko nogometno prvenstvo je prekinuto na dva tjedna, a vodstvo Barcelona je  igračima u petak organiziralo predavanje na kojem su im o koronavirusu govorili Antonio Trilla, šef Preventivne medicine i epidemiologije u bolnici Clínic de Barcelona ​​i Jaume Padrosa, voditelj zdravstvene službe u klubu.

“Sada je vrijeme da budete odgovorni i ostanete kod kuće. Ovo je i savršen trenutak za uživanje u tom vremenu sa svojim voljenima, kojeg ne možete uvijek imati. Zagrljaj svima i nadam se da ćemo ovu situaciju preokrenuti što prije,” poručio je Messi koji se zahvalio svim zdravstvenim djelatnicima.

“Želim se zahvaliti svima koji rade na liniji fronta i koji se bore u bolnicama i zdravstvenim ustanovama,” poručio je Messi.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta