Marko Pavlović dvostruki strijelac u četvrtoj uzastopnoj pobjedi Croatia Bochum

SC Croatia Bochum – SV Hellas Bochum 3:1 (1:0)
U 11.kolu Croatiji Bochum u goste su skoro nakon jednog desetljeća stigli Grci pojačani bivšim igračem Croatije Draganom Cirkovićem!

Nakon početnih 10.minuta, gdje se po običaju prvo tražili i privikavali na opet novih početnih 11, Croatija uzima tijek utakmice pod svoju kontrolu i već u 18.toj minuti dolazimo u vodstvo pogotkom Marka Pavlovića koji je se najbolje snašao u gužvi u protivničkom šesnestercu!

Do kraja poluvremena Croatija ima dominaciju uz još pokoju priliku i polupriliku, ali se rezultat nije mijenjao.

Odmah početkom drugog poluvremena, poslije solo akcije, Marko Pavlović postiže svoj drugi pogodak i dovodi Croatiju u vodstvo od 2:0.
Od tog pogotka hrvatskoj momčadi lagano pada koncentracija pa se i gosti uspijevaju približit vratima Croatije.  I tako imaju svoju najbolju priliku poslije slobodnog udarca, bivši suigrač Cirković trese vratnicu!

Nakon toga novi problemi za Croatiju: vratar Pavlović zbog ozljede mora vani, a sve prisutni i na sve spremni Denis Grmača staje na gol.

Nekoliko trenutaka poslije gosti smanjuju rezultat na 2-1 i dobivaju krila. Ali samo nakon tri minute sudac svira jedanaesterac nakon prekršaja na Stojceviču. Sigurni izvođač je Kristić za 3-1 i novo vodstvo,sto je na kraju bio i konačni rezultat!

Bila je to četvrta uzastopna pobjeda koja je Croatiju učvrstila na trećem mjestu na ljestvici.  U sljedećem kolu Croatija ide u goste kod BV Hiltrop 2, što je izravni duel za treće mjesto!

SC Croatia: D.Pavlovic(c), Marić, Pejanovic, Bozic, Stojcevic, Kristić, Grmaca, M.Pavlovic, Paric, Marjanović.

Još su igrali: Antunović, Topalovic, Tadic.

Trener: Dario Ruzic
Igrač utakmice: Marko Pavlovic