MK Wiesbaden Marko Bodrozic
Članovi Fightcluba MK Wiesbaden nakon osvojenih 13 medalja, od kojih 11 zlatnih / Foto: Fenix (SIM)

KURPFALZ CUP U BIBLISU: Članovi Fightcluba MK Wiesbaden osvojili 13 medalja, od kojih 11 zlatnih

Članovi Fightcluba MK Wiesbaden iz Wiesbadena, kojeg vodi trener Marko Bodrožić, osvojili su 11 prvih i dva druga mjesta na Kurpfalz Cupu koji je održan u subotu, 15. listopada u Biblisu kod Wormsa.

Prema informacijama prvog čovjeka MK Wiesbaden Marka Bodrožića, članovi njegov klub su osvojili  11 zlatnih medalja s peharima za prvo mjesto te dva srebra i pehare za drugo mjesto.

Tri zlata osvojio je Wladomir Kin, Bela Varga je osvojio dva zlata, Gözde Genc dva zlata, Tuana Kazmaci dva zlata, Nedim Ljubuncic dva zlata, Leonard Kostujk dva zlata i Senijal Dervisevic jedno zlato.

Zanimljivo je istaknuti kako su Markom na klupi sjedali njegov sin Manuel Bodrođić, višestruki svjetski prvak u kick boksu te njegova kćerka Laura, koja je također članica MK Wiesbadena.

Manuel Bodrođić nije nastupio na turniru u Biblisu jer se priprema za nastup u studenom na World Cupu.