Pobjednička momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (M. Kelava)

KOL FRANKFURT/M: Croatia Frankfurt upisala i četvrtu uzastopnu pobjedu i izbila na 5. mjesto na ljestvici

Momčad Croatije Frankfurt nastavila je seriju pobjeda i u nedjelju na svom terenu upisala četvrdu pobjedu u nizu.

FC Croatia – FC Gudesding 3:0 (1:0)

Nakon početnog ispitivanja snaga, Croatia je u 30. minuti došla u vodstvo pogotkom Andrića udracem iz daljine. Taj rezultat je ostao sve do sudačke nadoknade vremena kad Croatija sa dva pogotka potvrđuje pobjedu i osvajanje nova tri boda. Najprije je Gavran u solo prodoru zabio pogodak za 2:0 da bi Štrljić u 4. minuti sudačke nadokande iz jedanaesterca postavio konačan rezultat na 3:0.

Sastav Croatije: Nauber, Kukić, Bešlić, Carevic, Andrić, Marko Marić (od 59. Gavran) , Molnar, Sučić, Štrljić, Miličević (od 75. Budimir), Banović (od 58. min Jurić)

Četvrtom uzastopnom pobjedom Croatija Frankfurt se popela na 5. mjesto Kreisoberlige Frankfurt sa 4 boda zaostatka i utakmicom više od prvoplasirane momčadi Tempa FFM.

FC Croatia II – Germania Ginnheim II  2:2 (2:0)

Iako su imali vodstvood 2:0, druga momčad Croatije propustila je osvojiti sva tri boda odigravši 2:2 sa drugom momčadi Germanie Gienheim. Strijelci za Croatiju II bio je Bonanno u 10. i 14. minuti.

Sastav Croatije II: Vidakušić, Jelčić, Marin Laden, Periša, Mirko Puljić, Josip Puljić (j), Bonanno, Marcel Ladan, Amanadidis, Božinović-Mador, Leonard Braćić. Jos su igrali: od 46. min Josip Puljić (a), od 46. min Marko Vidakušić, od 70. min Livajić.

Iduću utakmicu Croatija igra u nedjelju, 9. listopada u gostima protiv momčadi SG Westend u 15 sati na adresi igrališta: Sondershausenstraße 7, 60326 Frankfurt am Main. Druga momčad igra također u gostima protiv momčadi VFR Bockenheim ll u 13 sati u Frankfurt-Bockenheimu.