Kada se vratila s putovanja, u stanu je dočekali Albanci: “Mi sada živimo ovdje”

Mlada žena doživjela je neugodno iznenađenje u Oberhausenu.

Kada je 24-godišnja djevojka htjela ući u stan, nakon boravka u inozemstvu, ključ nije nikako odgovarao bravi.

Tada joj je susjed (49) kazao da su u međuvremenu neki drugi ljudi uselili u stan.

Osim toga, njeno je cijelo pokućstvo nestalo.

Mlada žena odmah je pozvala policiju. Policajci su zatekli dvojicu muškaraca (43, 33) iz Albanije u stanu kojeg je mlada žena iznajmila i potpuno obnovila 1. siječnja. Oni su izjavili da sada žive tamo.

Prema riječima policije, muškarci su turisti. Zamijenili su cijeli namještaj, osim TV-a.

Policija je uhitila 49-godišnjaka, koji prema policiji nije vlasnik kuće i dvojicu muškaraca. Istraga o slučaju se nastavlja.

Fenix-magazin/IM

Povezano

automobili parking
DEBAKL NA TEHNIČKOM PREGLEDU: Ovo su najgori automobili u Njemačkoj
muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe