Ivan Propadalo
Dvostruki strijelac za Croatiju Ivan Propadalo / Foto: Fenix (S.P.)

Ivan Propadalo trostruki strijelac za Croatiju Frankfurt na gostovanju kod Weiß Blau FFM

SC Weiß Blau FFM – FC Croatia Frankfurt 3:3 (0:1)

U međukolu Kreisoberlige Frankfurt, Croatia Frankfurt uzela je bod na gostovanju u Niederradu iako je vodila rezultatom 0:2. Croatia je došla do vodstva u 20 minuti da bi prednost povećala na 0:2 u 63. minuti. Oba zgoditka postigao je Ivana Propadalo a dodavači su bili Lažeta i Soldo.

Kad su se brojni hrvatski navijači ponadali uvjerljivoj pobjedi Croatije, uslijedio je neočekivani desetminutni pad hrvatske momčadi. U tom razdoblju Croatia je primila čak tri zgoditka i od vodstva Croatije 0:2 došlo se do preokreta od 3:2.

Domaćini su bili na krilima i ponadali su se kako će dokrajčiti Croatiju. No, najbolji strijelac Croatije Ivan Propadalo nije tako mislio. Na dodavanje Hrvoje Drlje, Propadalo prima loptu i zabija za izjednčujući rezultat 3:3.

Sastav Croatie: Zubčić, Vidović (od 63. Hrvoje Drlje), Andrić, Bešlić, Duvnjak (od 75. Matić), Lažeta, Grančić, Propadalo, Marić, Doić, Soldo.

FC Corumsport FFM – FC Croatia II 4:1

Druga momčad Croatije je poražena na gostovanju kod Curumsporta rezultatom 4:1. Jedini zgoditak za Croatiju postigao je Ilinković. Sastav Croatije II: Aleksandrov, Budimir, Duvnjak, Šumić, Galić, Sičenica, Bolotin, Lukenda, Mihaljević, llinković, Pleša.

Iduću utakmicu Croatia igra u nedjelju, 07. listopada u 15 sati kada joj u goste stiže jaka momčad Uniona Niederrad. Druga momčad igra u 13 sati u Heddernheimu SV Sandhofen Niederrad ll.