Detalj s utakmice Croatije Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

IGRA BOLJA OD REZULTATA: Croatia Frankfurt doživjela 4. poraz zaredom i sa 1. pala na 4. mjesto

U derbiju kola Kreisoberlige momčad Viktorije Preußen je nanijela novi, četvrti zaredom poraz Croatiji Frankfurt koja je sa prvog pala sada na četvrto mjesto.

FC Croatia – Viktoria Preußen 2:4 (1:2)

Posljednjih nekoliko tjedana bilo je burno u hrvatskoj momčadi iz Frankfurta. Smjena trenera te izostanci igrača, zbog ozljede ili privatnih razloga igrača ostavili su posljedice.

Unatoč svemu, momčad Croatije je u nedjelju protiv prvoplasirane Viktorije odigrala pristojnu utakmicu čiji krajnji rezultat ne odražava pravo stanje na terenu.

Utakmicu su odlučile individualne greške hrvatskih igrača koje se ipak ne može kriviti jer su davali sve od sebe.

Nakon početnog vodstva gostiju te izjednačujućeg pogortka Gavrana na dodavanje Drlje, gosti su u 38. minuti novim pogotkom poveli sa 2:1. Croatija je tada imala dvije dobre prigode za pogodak. Na žalost navijača Croatije, mreža gostiju se nije zatresla.

Drugi do utakmice gosti su opet otvorili novim pogotkom za vodstvo od 3:1. Croatia se vratila u utakmicu pogotkom Puljića u 85. minuti na dodavanje Štrljića. Tada je Croatia sve dala u napad. Kad se očekivalo izjednačenje rezultata, gosti su u 3. minuti sudačke nadoknade iz kontranapada postigli pogodak za uvjerljivu pobjedu.

Sastav Croatije: Musić, Nauber (od 45. Baotić), Bešlić, Soldo, Reljić, Bonanno, Bračić, Ćorić, Ivošević, Gavran (Štrljić), Drlje (od 72. Puljić)

Poraz i druge momčadi Croatije

FC Croatia II – Viktoria Preußen II 1:2

Sastav Croatije II: Novokmet, Periša, Puljić (s), Puljić (m), Bošnjak, Baotić, Tkalčević, Ivošević, Dragičević, Radovac, Štrljić . Još su igrali: Karj, Mirko Puljić. Pogodak za Croatiju postigao Dragičević

Iduću utakmicu prva momčad igra 3. prosinca protiv Germania 94 u nedjelju u 14:30 sati. Adresa igrališta: Gerbermühlstraße 110, 60599 Frankfurt am Main. Druga momčad igra isti dan protiv FC Ethio Addis u 14:30 sati. Adresa igrališta je: Hahnstraße 75, 60528 Frankfurt am Main