Detalj s utakmice Croatije Fermoy / Foto: Fenix (A. Miholić)

HRVATI U IRSKOJ: S tri pogotka Marka Tranpa Croatia Fermoy ostvarila rekordnu 7:0 prvenstvenu pobjedu

U 16. kolu Cork Business League (druga liga) FC Croatia Fermoy je s 7:0 savladala momčad NetApp i zadržala četvrto mjesto na ljestvici

Bila je to velika pobjeda u utakmici u koju je Croatija od početka krenula napadački. Već u 3. minuti Croatia je povela preko Marka Tranpe na asistenciju Jina Minyoua.

Cro Fermoy 2 1
Momčad Croatije Fermoy / Foto: Fenix (A. Miholić)

U nastavku dobre igre hrvatska momčad je od 22. minute vodili s 2:0, a Luka Matković postigao je pogodak s oko 18 metara na asistenciju Marka Tranpe.

U 40. minuti Croatija vodi s 3:0, a svoj drugi drugi pogodak na utakmici postigao je Mark Tranpu na asistenciju Mateja Mecanovića.

Croatija je imala niz prilika u prvom poluvremenu, ali rezultat se nije mijenjao, ostalo je 3:0.

U nastavku utakice u 50. minuti iz igre izlazi Jin Minyou, a ulazi Salah Benzait, a minutu kasnije Luka Matković zabija svoj drugi pogodak na utakmici za 4:0.

Od 78. minute rezultat je već 5:0, a strijelac s 15 metara je Karlo Briševac. U 84. minuti momci iz NetAppa postižu autogol za vodstvo Croatijenod 6:0. Konačan rezultat postavio je Marko Tranpa u 88. minuti svojim hat-trickom i rezultatom 7:0.

FC Croatia Fermoy: Dervišević, Barilar, Campos, Bošnjak, Đerđ, Minyou (od 50. minute Benzait), Briševac Tranpa, Mecanović, Matković, Petrak