David Bikić(plavi dres)Foto: Fenix Magazin

Hat-trick Davida Bikića u visokoj 5-1 pobjedi Croatie Griesheim protiv Germanie Pfungstadt

U 9. kolu Kreislige A Darmstadt Croatia Griesheim pobijedila je u gostima Germaniu Pfungstadt 5-1 i vrlo dobrom igrom prekinula niz od dva uzastopna poraza.

Hat-trickom Davida Bikića(50.,53.,60.min), te golovima Jure Mrkote(33.min) i Vice Puljiza(75.min) Croatia Griesheim izborila je važnu pobjedu protiv Germanie Pfungstadt kojom je hrvatska momčad najavila borbu za sredinu tablice Kreislige A Darmstadt.

Prvih tridesetak minuta susreta mreže su mirovale na obje strane i igra se odvijala uglavnom između dva šesnaesterca, a onda je, nakon jedne kombinacije nogometaša Croatie Griesheim, Jure Markota s nekakvih 20-ak metara opalio prema golu Pfungstadta i doveo hrvatsku momčad u vodstvo 1-0.

Drugi dio susreta Croatia Griesheim je ušla angažirano i već u 50. minuti, nakon prekršaja na Saši Mlakiću, iz slobodnog udarca s nekakvih 18 metara mrežu domaćih je pogodio David Bikić za vodstvo Croatie 2-0.

U 53. minuti je Croatia Griesheim povećala vodstvo na 3-0, nakon što su oteli jednu loptu na sredini terena, gol Pfungstadta je pogodio danas raspoloženi David Bikić.

Svoj treći gol na utakmici David Bikić je dao u 60. minuti kada je u kaznenom prostoru odlično prihvatio jednu dubinsku loptu i efektnim udarcem doveo svoju momčad u vodstvo 4-0.

Odlična igra Croatie Griesheim dala je rezultata u 70. minuti kada je jednu loptu na sredini terena oteo Goran Mulac i na lijevoj strani pronašao mlađahnog Vicu Puljiza, koji ulazi u šesnaest metara, tuče prema golu i odbijena lopta ulazi u nebranjenu mrežu domaćih za 5-0.

U 80. minuti igrači Pfungstata smanjili su na 5-1 kada je jedan udarac s 20-ak metara iznenadio golmana Croatie Michaela Treuscha i završila mu iza leđa.

SV CROATIA GRIESHEIM: Tresuch, Vujica, Blažević, Stanušić, Mulac, Puljiz, Bikić, Mike, Bihoričić, Mlakić, Markota. Klupa(Hanke,Uysal,Bralić,Kocić,Šolić)