Hajduk Zürich može žaliti za propuštenim prilikama – Švicaraci u četiri minute postigli dva gola

Rezultatom  1:2 seniori Hajduk Zürich  izgubili su u utakmici protiv BC Albisrieden.

Utakmica je dobro počela za Hajduk. Stvorili su dvije prilike iz koje je Krešimir Stanić  postigao gol u 5 min. za 0:1 Hajduk.Utakmica je bila otvorena s puno prilika na obje strane .

Vratar Hajduka Boris Puh bio je na visini  svog zadatka. Sve dok u tridesetoj minuti nije u igru ušao igrač BC Albisriedena. Korpulentni Wilson Diaz  je u samo četiri minuta postigao dva gola i to u 35.min.i 39 min.za 2:1 za BC Albistrieden. Taj rezultat iz prvog poluvremena ostao je do kraja susreta.

Hajduk može samo žaliti za propuštenim prilikama.

Strijelci na utakmici: 5. min (0:1) Krešimir Stanić

Sastav NK Hajduk ZH 30 + : B.Puh, K.Stanić, B.Cindrić,G.Papic, S.Knezović ( C ),R.Marić,D.Kafadar, T.Sagi, A.Abdulahović, I.Sukić, K.Bagarić.

Rezerve: A.Jukić, S.Kovačević, D.Susnja.

Trener – igrač: Kristian Bagarić