Novo pojačanje Hajduka Ante Terzić / Foto: Fenix (Arhiv Hajduk W.)

Hajduk Wiesbaden i dalje prvi, u derbiju kola deklasirali momčad Bosne

SV Hajduk Wiesbaden – SV Bosna 04 Wiesbaden | 4:0 (2:0)

U natjecanju Kreislige B Wiesbaden, Hajduk Wiesbaden je u nedjelju upisao rutinsku pobjedu u derbiju kola protiv momčadi Bosne. Prvi strijelac Hajduka Ivan Boras je sa dva pogotka (na dodavanje Krište i Garcheva) u prvih deset minuta odveo utakmicu u pravom smjeru. U 66. minuti kapetan Garchev dovodi svoju momčad u vodstvo od 3:0. Debitant na vratima Hajduka Tomo Jukić nekoliko trenutaka kasnije je obranio veliku priliku Bosne.

U 81. minuti Terzić postavlja stvari na svoje mjesto zgoditkom s bijele točke. Prekršaj u 16 metara je bio nad Borasom. Novo pojačanje Hajduka Ante Terzić bio je stup obrane hrvatske momčadi. Svojom igrom je pokazao da je pravo pojačanje momčadi. Vidjelo se da je Terzić bio profesionalac jer je svojom igrom davao dodatnu sigurnost i snagu svojoj momčadi.

Valja istaknuti kako je prvi strijelac Hajduka Ivan Boras zabio 21 zgoditak gol ove sezone i s pravom ga u momčadi zovu Killerom.

Sastav Hajduka Wiesbaden:  Tomislav Jukić,  Ivan Marić,  Mateo Krišto,  Robert Parlov,  Dimitar Garchev,  Žarko Asenov,  Ivan Boras,  Marijo Vrcić,. Ante Terzić, Čedo Todevski, Sergej Herman. Još su igrali : Dario Črljenec, Aldrean Komušanac, Milan Pavličić, Josip Jurić i  Petar Bratim

Strijelci za Hajduk 1:0 (07.) Ivan Boras (dodavanje Mateo Krišto), 2:0 (10.) |Ivan Boras (dodavanje Dimitar Garchev), 3:0 (66.) |Dimitar Garchev (dodavanje Žarko Asenov), 4:0 (81.) |Ante Terzić (11m) (dodavanje Ivan Boras)

Sljedeći tjedan Hajduk je slobodan a potom 31.03. dočekuje na svom terenu u Kloppenheimu direktnog konkurenta za titulu prvaka DJK Schwarz-Weiß Wiesbaden!