Grančićeva dva i jedan Vukovićev zgoditak za 3:3 Croatie Frankfurt

FC Croatia Frankfurt – SG Oberhöchstadt 3:3 (2:1)

Croatia Frankfurt je u nedjelju odigrala svoju zadnju pripremnu utakmicu prije nastupa u Kreisoberligi. U utakmici su viđena dva lica hrvatske momčadi. Prvo poluvrijeme bilo je dobro i angažirano, dok je u drugom trener pružio priliku igračima s klupe.

Ponajljepši trenutak zbio se u 6. minuti kada raspoloženi Denis Grančić iz slobodnog udarca sa 17. metara lijepim zgoditkom dovodi svoju momčad u vodstvo od 1:0.

Nažalost po Croatiju, gosti su u idućem napadu izjednačili. No, to se nije odrazilo na igru hrvatske momčadi koja je gradila igru i opasno ugrožavala vrata gostiju. Naplata bolje igre stigla je u 42. minuti kada na dodavanje Blažekovića Grančić ponovno trese mrežu gostiju za vodstvo Croatije od 2:1.

U drugom dijelu gledatelji su vidjeli nastavak dobrog izdanja Croatije. No gosti su se dobro držali i u 64. min izjednačuju. Ali ne zadugo jer u 65. minuti Blažeković se ponovno iskazuje kao dodavač, ovaj put loptu proslijeđuje Vukoviću koji zabija za 3:1.

Nakon nekoliko izmjena igra Croatije je nešto pala što gosti koriste u 84. minuti zabijaju za neriješen rezultat 3:3.

Sastav Croatie Frankfurt: Jurić (od 61. Filatow), Juric, Puljić (od 61. Periša), Bakula, Vukovski, Surmanović, Božinović, Amanatidis ( od 46. Križanac), Blažeković (od 65. Ivan Grančić), Denis Grančić (od 68. Keleva), Drlje, Duvnjak (od 63. Draguljić)

U iduću nedjelju, 06. kolovoza, igra se prvo kolo novog prvenstva u kojem obje momčadi Croatije igraju na svom terenu u Heddernheimu. Protivnik momčadima Croatije je susjedna momčad TSG 51 Ffrankfurt. Susret drugih momčadi počinje u 13,00 a prvih momčadi u 15,00 sati.