Kosova - Croatia
Naš dopisnik Stanislav Konta sa Ivanom Propadalom i vratarom Markom Nauberom (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

FRANKFURT/M: Croatia Frankfurt na gostovanju u Eschersheimu pregazila Concordiju rezultatom 1:4

Nakon dva uzastopna poraza, Croatia Frankfurt je u nedjelju poslijepodne ugodno iznenadila na gostovanju kod susjeda u Eschersheimu ubilježivši uvjerljivu pobjedu koja je s 3 osvojena boda, sveukupno 7 iz 6 utakmica, donijela Croatiju 12 mjesto na ljestvici.

Concordia Eschersheim – FC Croatia 1:4 (1:2)

Unatoč ranom vodstvu domaćina iz 3. minute igre, Filip Sučić izjednačuje rezultat na 1:1 u 7 minuti na dodavanje Marka Brašnića. Dobra igra Croatije nagrađena je u 34. minuti pogotkom kojeg je na dodavanje Filip Sučića postigao Ivan Banović.

I u drugom dijelu utakmice Croatia nastavlja s dobrom igrom. Za povećanje vodstva na 1:3 pobrinuo se Domagoj Molnar koji trese mrežu domaćina na novo dodavanje Marka Brašnića. Točku na „i“ pobjede hrvatske momčadi stavio je Petar Marić pogotkom u 87. minuti. Asistent je bio Ivan Propadalo.

Sastav Croatije: Nauber, Soldo, Molnar, Petar Marić, Šandrk, Marko Marić, Brašnić, Banović (od 68. Gavran), Lakić (od 33. Jurić), Budimir (od 60. Propadalo) i Sučić

Iduću utakmicu Croatija igra u srijedu 14. rujna u 20 sati kada je na rasporedu kup utakmica kod momčadi Türkücü Frankfurt u Frankfurt-Griesheimu. Za one koji namjeravaju doći i svojim navijanjem pomoći hrvatskoj momčadi adresa igrališta je: Am Römerhof 9, 60486 Frankfurt