Igrači PSG-a (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu

FRANCUSKI KUP: PSG u fantastičnom finalu savladao Lyon s 2:1 i osvojio Coupe de France

U fantastičnoj finalnoj utakmici francuskog kupa, momčad PSG-a pobijedila je u Lilleu momčad Olympique Lionnais rezultatom 2:1 i osvojili Coupe de France.

Pogotke za PSG postigli su Ousmane Dembele u 22. minuti i Fabian Ruiz u 34. minuti.

Lyon je smanjio rezultat u 55. minuti pogotkom Jake O`Briana.

Do kraja susreta vodila se žestoka borba u kojoj su obje momčadi igrale otvoreno i na obje strane su se stvarale prilike ali se mreže više nisu tresle.

Duje Ćaleta-Car odigrao je cijelu utakmicu i može se reći jako dobro. U zadnjoj minuti prvog poluvremena zaradio je žuti karton.

Po svemu sudeći, bila je to najvjerojatnije zadnja utakmica Kylliana Mbappe u dresu Parižan koji navodno ima sve dogovoreno sa Real Madridom.