Pobjednička momčad Hajduka Wiesbaden / Foto: Fenix (D. Puljić)

(FOTO) NASTAVAK SJAJNE SERIJE HAJDUKA WI.: Hrvatska momčad iz Wiesbadena upisala i šestu uzastopnu pobjedu, u gostima pregažen Blau-Gelb Wiesbaden

Seriju od pet uzastopnih pobjeda Hajduk Wiesbaden u nedjelju na gostovanje nije prekinula ni njemačke momčad.

SV Blau-Gelb Wiesbaden – SV Hajduk Wiesbaden 2:5 (2:2)

Hrvatska momčad je u nezaustavljivom ritmu s 5:2 pregazila domaćine koji su se nakon početnih 0:2 za Hajduk, do kraja prvog poluvremena uspjeli vratiti rezultat na 2:2.

5. Hajduk WiNeprilike za domaćine počelke su već u 3. minuti kada snažnim udarcem Dimitrov pogađa gredu. Već u 9. minuti uslijedio je lijepi prodorom Maria Stojčevića po desnoj strani koji potom nabačajem u šesnaesterac nalazi spretnog odbrambenog igrača Dominika Matića i to je vodstvo Hajduka od 0:1. Kratko nakon toga već u 11.min Hajduk dobiva slobodni udarac sa desne strane gdje Toni Krajina spretno nalazi Sergeja Hermanna za rezultat od 0:2. U periodu od 25 do 35 min uslijedio je pad u igri Hajduka što domaćini koriste u dva navrata za poravnjavanja rezultata na 2:2!

No, dalje nisu mogli. U nastavku utakmice momčad Hajduka pojačana Zharkom Asanovim, koji se nakon osam kola izostanka vratio u momčad, pregazila igrom i trkom domaćina. Asanov je najpruje u 67. minuti doveo svoju momčad u novo vodstvo od 2:3, da bi u 83. minuti Mario

Stojčević povećao rezulta na 2:4. Isti igrač je u 89. minuti stavio točku na „i“ za konačnih 2:5. Valja istaknuti odličnu igru Radka Radeva koji svojim znanjem i borbenošću prenosi pozitive vibracije na suigrače koji, kao i on, daju sve od sebe za pobjedu hrvatske momčadi.6. Hajduk Wi

U nedjelju Hajduk igra posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva u 14:00 protiv Niedernhausen na domaćem terenu. Igrači i uprava Hajduka pozivaju sve navijače i priajtelja Hajduka da dođu na utakmicu te uz kuhano vino i domaće specijalitete proslave, za nadati se je, sedmu uzastopnu pobjedu Hajduka.

Sastav Hajduka Wiesbaden: Duvnjak, Karadža, Parlov, Krajina, Matić, Radev, Orlović, Soldo, Dimitrov, Stojčević i Hermann. Još su igrali: Asenov, Šarić i Briševac.

Fenix-magazin/SIM/  Foto: Dražen Puljić