Nezaslužen poraz Komušine u Freiburgu / Foto: Feni (B. Džajkić)

(FOTO) KAKAV PEH: Košarkaši Komušine Haiterbach izgubili s košem razlike iako su 5 sekundi prije kraja imali 2 slobodna bacanja

U 19.  kolu košarkaške Regionallige Baden-Württemberg košarkaši Komušine Haiterbach su u gostima kod USC Freiburga izgubili utakmicu sa jednim košem razlike 67:66 (19:22, 27:39, 48:54).

Hrvatski košarkaši su bili bolji tijekom cijele utakmice, tek pred kraj, svega minutu i 29 sekundi, domaćin je uspio poravnati rezultat i na kraju uspjeli na čudesan način pobijediti.

KK Komušine je pri rezultatu  67:66 pet sekundi prije kraja imala dva slobodna bacanja. Međutim,  igrač  Komušine je oba sloboda udarca promašio.

Domaća publika je bila u transu a igrači i navijači hrvatske momčadi su bili u čudu. Nakon super igre u prve tri četvrtine, Hrvati su dopustili domaćinima povratak u igru i na kraju im darovali pobjedu.

Trener Komušine Haiterbach Mario Marić je u izjavi za Fenix-magazin kazao: Ostaje žal za izgubljenom utakmicom, ali život ide dalje. Ovo smo ti mi, ne znam zašto ali protiv Freiburga svaki put smo bolji, a uvijek nam nedostaje korak do pobjede.

Za KK Komušinu su nastupili:  Keserling S., Miličević D., Marić P., Wichelhaus J., Krešić M., Ponjavić S., Pieciak  T.Babić M.

Sljedeću utakmicu Komušina igraju kod kuće u nedjelju, 23. veljače u 17.30 sati s protiv momčadi SOVIT TSG Söflingen.

Fenix-magazin/SIM/Blago Džajkić / Foto: Fenix (B.Džajkić)