Slavlje igrača Croatije Karlsrihe nakon pobjede / Foto: Fenix (A. Vukelić)

(FOTO I VIDEO): Zgoditkom Marija Pejića Croatija Karlsruhe savladala momčadi FV Hochstettena – u nedjelju derbi kola

SV N.K. Croatia Karlsruhe je u nedjelju u 6. prvenstvenom kolu prekinula niz nesavladivosti gostujuće momčadi FV Hochstettena pobjedivši na svom terenu rezultatom 1:0.

SV N.K. Croatia Karlsruhe – FV Hochstetten 1-0 (1:0)

Bila je to zaslužena pobjeda hrvatske momčadi koja se tako bodovno izjenačila sa Hochstettenom s kojim dijeli četvrto i peto mjesto na ljestvici. Obje momčadi imaju po četiri pobjede s tim da Hochstetten ima bolju gol razliku.

Sva tri boda Croatiji je donio pogodak Marija Pejića iz slobodnog udarca u 43. minuti.

U drugom dijelu utakmice Croatia je dobrom igrom zadržala vodstvo premda su gosti početkom drugog poluvremena napravili tri izmjene u vom sastavu. Ali to im nije donijelo rezultat jer je obrana Croatije bila čvrsta i bez greške.

Iduće nedjelje, 03.listopada Croatia igra u gostima protiv prvoplasirane momčadi lige FC 21 Karlsruhe, koja ima 18 bodova iz šest dosadašnjih utakmica. Derbi kola počinje u 15 sati.

Sastav Croatije Karlsruhe: #1A.Divković, #3A.Knežević, #4J.Lovrić (c) #6D.Kozić, #7M.Pejić, #11D.Kožul, #18S.Vardić, #19M.Ević, #22S.Brblić, #23I.Šćurla, #69I.Pejić  Pričuve: #2D.Nakić, #5S.Ahmetović, #10I.Matešić, #15S.Nikolić, #24L.Lovšin, #25D.Jeftić. Strijelac za Croatiju M.Pejić. Trener: Samir Knežević Samke. Pomoćni trener: Miroslav Pejić