Igrači Croatije München Futsal / Foto: Fenix Magazin

(FOTO) Futsal momčad Croatije München samo bod dijeli od potvrde naslova prvaka Bavarske

FC Croatia München Futsal  – TV 1861 Ingolstadt Futsal 8:5 (1:3)

Pobjedom nad momčadi Ingolstadta od 8:5, igrači Croatia München su gotovo osigurali naslovu prvaka Bavarske u futsalu. Hrvatskoj momčadi, koja ima 9 bodova prednosti nad drugoplasiranim Neuriedom, treba još samo jedan bod za potvrdu naslova Bavarske.

darko-filipovic
Strijelac 4 zgoditka za Croatiju Darko Filipović / Foto: F.Ereiz

Nedjeljna utakmica protiv gostiju iz Ingolstadta nije najbolje počela za Croatiju, koja je na poluvremenu gubila sa 1:3. Ni nastavak utakmice nije obećavao preokret jer je sredinom drugog poluvremena bilo 2:5 za goste. A onda se dogodila hrvatska „oluja“ koju su predvodili strijelci Darko Filipović i Dalibor Ugarković. S njihova četiri zgoditka te još zgoditak Andreja Škore, Croatia je u pet minuta napravila preokret za vodstvo i pobjedu od 8:5.

Strijelci za Croatiju su bili: Darko Filipović 4, Dalibor Ugarković 2, Marko Bukovac 1, Andrej Škoro 1

Sastav Croatije: Antunović, Ugarković, Bukovac, Buljan, Filipović, Mlakić, Vuković, Ereiz, Čapek, Škoro, Kraljević i Santić. Trener Franjo Ereiz.