Arhivska snimka Igrača Pajda s trenerom Dejanom Rakiticem / Foto: Fenix (Z. Barišić)

DOŽIVJELI DEBAKL: Momčad Pajda iz Möhlina povele sa 0:2 pa izgubile utakmicu sa 5:2

U prvenstvenoj utakmici amaterske 2.Lige interregional, momčad Pajde iz Möhlina doživjele su  neočekivani poraz od zadnjeg na ljestvici.

FC DULLIKEN – NK PAJDE MOHLIN 5:2 (2:2)

Neočekivan poraz je teško pao treneru Dejanu Rakitiću jer je doživljen od posljednjeg na ljestvici. Još gora je činjenica kako su Pajed vodile sa 0:2 a onda su domaćini do poluvremena izjednačili na 2:2. U drugom poluvremenu Pajde su doživjele debakl, primili su još tri gola za konačnih 5:2. Ovim porazom Pajde su sa trećeg pale na četvrto mjestu na ljestvici.

Kako bi ostale u vrhu lige, te eventualno izborili mjesto koje vodi u doigravanje, Pajde sada moraju pobjeđivati u svim utakmicama do kraja prvenstva. Trener Dejan Rakitić, koji je u ovoj utakmici i sam zaigrao, mora pronaći način kako podignuti momčad iz sadašnjeg stanja.

Sastav NK Pajde Mohlin: Dejan Grmača, Bojan Kalezić, Marko Bičvić, Mirco Sorovitto, Enis Haxhijaha, Jonathon Tettey, Dušan Tešić, Josip Jukić, Dino Dizdarević, Thaqi Rexhep, Dejan Rakitić. Klupa za pričuve: Kenan Sejmenović, Ernes Bihorac, Fiton Metaj, Lovro Matić. Roman Lehmann nije igrao zbog žutih kartona. Trener: Dejan Rakitić, Patrick Ivanović.

U srijedu NK Pajde odlaze u goste drugoplasiranoj momčadi FC Freienbachu utakmica počinje u 20:15 sati, na igralištu Chrummen.