Članovi MK Wiesbaden osvojili 14 medalja, od kojih čak 11 zlatnih medalja / Foto: Fenix (SIM)

DORTMUND / WIESBADEN: Članovi MK Wiesbaden osvojili 14 medalja, od kojih čak 11 zlatnih na kickboxturniru u Arnsbergu

Članovi borilačkog Fight Cluba MK Wiesbaden, koje vodi trener Marko Bodrožić zablistali su na u subotu održanom kickboxturniru u Arnsberg kod Dortmundu.

Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden osvojili su čak 11 prvih mjesta, dva druga mjesta i jedno treće mjesto. Prva mjesta su osvojili Wladimir Kin, Andreas Šušnjara, Umer Omerović, Selim Omerović, Alexandru Stan i Atakan Öztürk.

MK Wiesbaden 2

Uz osvojena prva mjesta, borilački klub iz Wiesbadena, kojem većim dijelom Hrvati daju pobjednički štih, zauzeo je sveukupno prvo mjesto u momčadskom poretku.

Prvom treneru Marku Bodrožiću na turniru su kao pomoćni treneri pomagali Manuel i Lara Bodrožić.

Na međunarodnom turniru u Arnsbergu uz natjecatelje klubove iz Njemačke nastupili su i natjecatelji iz Nizozemske, Belgije, Francuske itd.

Dvorana je bila prepuna gledatelja, a MK Wiesbaden je i ovaj put imao veliku podršku jer su na turnir u Arnsberg doputovali navijači iz Wiesbadena i Rajnsko-majnskog područja koji su bodrili svoje natjecatelje.