Daniel Perić briljirao protiv Ober Ramstadta i donio pobjedu Croatiji Griesheim

SV Croatia Griesheim-FC Ober Ramstadt 3-0

U nadahnutoj igri Croatie Griesheim samo je dvije minute trebalo napadaču Danielu Periću kako bi dva puta matirao vratara Ober Ramstadta i odveo utakmicu u sigurne vode, da bi u samoj završnici susreta Daniel Andrijević svojim pogotkom postavio rezultat na konačnih 3-0 za Croatiju Griesheim.

Croatia je od samog početka utakmice pokazala kako teži nadigravanju i tražili su njezini igrači put k mreži Ober Ramstadta. U 20. minuti po lijevoj strani je prošao Manuel Nothnagel, ušao u šesnaesterac ali je nepropisno srušen, a sudac utakmice je bez puna razmišljanja pokazao na bijelu točku. Kazneni udarac izveo je Saša Mlakić, a golman Ober Ramstadta sjajnom je reakcijom obranio udarac.

A onda je stvar u svoje ruke izeo napadač Croatie Griesheim Daniel Perić i sa dva brza gola pokopao sve nade Ober Ramstadta kako će u Griesheimu uzeti bodove. Igrala se 29. minuta kada je agilni Saša Mlakić prošao po desnoj strani, ubacio loptu na nekih 35 metara po sredini gdje se nalazio Danijel Perić koji jakim i preciznim udarcem savladava vratara Ober Ramstadta.

Odmah pošto su gostujući nogometaši krenuli sa centra, Daniel Perić je oteo protivniku loptu, sjurio se u šesnaesterac i pogodio nebranjeni kut za 2-0.

Drugi dio susreta nogometaši Croatije Griesheim uglavnom su znalački čuvali rezultat ne uzimajući previše rizika u igri. Međutim i na takvu igru domaćih gosti iz Ober Ramstadta nisu imali rješenja pa smo uglavnom gledali igru između dva šesnaesterca bez previše prilika.

U samoj završnici susreta Danijel Andrijević je svojim golom postavio i konačni rezultat 3-0 za Croatiju Griesheim i tako unio nužni optimizam za proljetni dio sezone.

Moramo napomenuti kako je bilo teško treneru Croatije Griesheim Tomislavu Bikiću kvalitetno pripremiti momčad za proljetni dio sezone budući je jako puno igrača izostajalo s treninga tijekom zimske stanke, i samo hrvatski nogometni gen i nekolicina istinskih radnika(igrača) drže momčadi Croatije Griesheim glavu iznad vode.

SV Croatia Griesheim: Salopek, Altuna, Vujica, Pupić, Banović, Bikić, Mulac, Nothnagel, Mlakić, Perić, Kocić. Klupa(Markota, Nazari, Andrijević)